Shampo e thate origjinale Batiste 200Ml

L500.00

Out of stock

SKU: 5010724527481 Category:

Description

Shampo Batiste mban intesitivisht ngjyrene  flokeve tuaj

-Floku nuk ka nevoje per shpelarje

-I jep flokeve shkelqim dhe gjalleri qe ne perdorimet e para

-Nuk demton floket

Perdorimi: Shkundeni shampon para se ta perdorni dhe mbani rreth 30 cm larg nga rrenja

-Masazhoni ne menyre te njetrajtshme floket

Kapaciteti: 200 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo e thate origjinale Batiste 200Ml”

Your email address will not be published.