Batanije me Arush per Femije Blu

L900.00

In stock

Compare
SKU: 5035320625386 Category:

Description

Me këtë batanije të lezetshme dhe të butë fëmija juaj mund të kalojë shumë mirë. Pëlhura me një elefant mbi të është bërë nga materiali super i butë dhe bën një lodër argëtuese per femijen

Ngjyra: blu

Materiali: 100% poliester

Përmasat: 30x30Cm 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Batanije me Arush per Femije Blu”

Your email address will not be published.