Sale!

Batanije Gjumi per Femije me Yje per Djem

L1,200.00

In stock

Compare
SKU: 5035320267869 Category:

Description

Batanije me yje mikrofibër e lehtë dhe ultra e butë

Poliester 100%

Batanije ideale për ta mbajtur fëmijën të ngrohtë kudo që të jeni. Mbulesë e garantuar pa substancë të dëmshme për lëkurën e foshnjës

Permasat: 100x150Cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Batanije Gjumi per Femije me Yje per Djem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *