Barete Tershere me Fruta Ellas 5X25Gr

L550.00

Compare
SKU: 5060107332690 Category: Tag:

Description

Perberesit:Tërshëre organike 43%, Ekstrakt Organik  nga Elbi 19%, Rrush i thatë Organik 11%, Mollë të thata organike 8%, Dardha të thata organike 8%, Vaj palme organike * 6%, Vaj luledielli organik 4%, Luleshtrydhe organike të thata 1%,

Barete 100% të buta, të mbushura me fruta organike dhe tërshëra të plota.

E përshtatshëm për bebe nga 12 muajsh.

Importuar:Angeli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Barete Tershere me Fruta Ellas 5X25Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *