Balsam Ushqyes per Floket LSE L’ORÉAL 1000ml

L3,499.00

 

 

In stock

Compare
SKU: 3474636629091 Category:

Description

Karaketistikat:

-Per floke normale, te thate, te paushqyer

-Permban Glicerine dhe Vaj Kokosi

-Hidraton floket menjehere pa i demtuar ato

-Shton shkelqimin dhe butesine ne floke

Perdorimi: Vendoseni ne menyre te barabarte ne floke. Mbajeni per 1-5 minuta dhe me pas i shpelani floket me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam Ushqyes per Floket LSE L’ORÉAL 1000ml”

Your email address will not be published.