Shampo Flokesh me Mjalte Tigi Catwalk 750Ml

L1,399.00

Out of stock

SKU: 615908426601 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Shampo Catwalk Tigi eshte nje shampo e perbere me Bollgur&Mjalte

-Eshte formuluar me mjalte akacie, proteina gruri dhe Vitamine E per te ndihmuar ne zbutjen e flokeve te thate dhe te demtuar

-U jep flokeve nje mbrojtje nga lageshtira, si dhe ofron butesi dhe shkelqim

Perdorimi: Mund ta perdorni sa here te deshironi kur lani floket duke e vendosur nga rrenja deri te maja. Shpelajini floket me uje te bollshem

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Flokesh me Mjalte Tigi Catwalk 750Ml”

Your email address will not be published.