Balsam per Rigjenerim Floku Loreal 200Ml

L1,799.00

 

 

Out of stock

SKU: 3474636730773 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Rekomandohet per floket te demtuar

-Ndihmon floket per ti rikthyer ne gjendje te shendetshme

-U jep flokeve butesi dhe shkelqim te menjehershem

Perdorimi: Vendoseni ne menyre te barabarte ne floke te laguar. Masazhojeni per 1-5 minuta dhe me pas shpelajini me uje te bollshem

Imprtuesi: Paris-France

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam per Rigjenerim Floku Loreal 200Ml”

Your email address will not be published.