Balsam per Floket me Vaj Ulliri, Shea & Argani Le Petit Olivier 200Ml

L450.00

In stock

Compare
SKU: 3549620008395 Category:

Description

Një koleksion i plotë me krem ​​dhe ultra ushqyes me teksturë, me Vajrat e Ullirit, Shea dhe Argan për të ushqyer dhe riparuar flokët e thatë dhe të dëmtuar

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam per Floket me Vaj Ulliri, Shea & Argani Le Petit Olivier 200Ml”

Your email address will not be published.