Balsam per Floket Forcues Loreal Expert 200Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3474636483976 Category:

Description

Balsam per cdo lloj floku Loreal

– Formule Biotin dhe Vitamine B6 per te zvogeluar menjehere keputjen e flokeve

Perdorimi: Vendosini nje sasi balsami sa here per larjes se flokeve dhe mbajen 1-2 minuta

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam per Floket Forcues Loreal Expert 200Ml”

Your email address will not be published.