Balsam per Floket Loreal 200Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3474636807192 Category:

Description

Karakteristikat:

-Rekomandohet per floke te lyer

-Mbrohen floket nga zbehja

-Eshte i pajisur me antioksidante dhe reservatol te cilet ndihmojne per tu dhene flokeve nje shkelqim te menjehershem

Perdorimi: Vendoseni ne floke te lagur ne sasi te barabarte. Mbajeni per 1-5 minuta ne floke dhe shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam per Floket Loreal 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *