Balsam me Perberje Organike me Vaj Kokosi Faith in Nature 400Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 708002400322 Categories: ,

Description

Jepini flokëve tuaj një trajtim tropikal me këtë balsam natyral Faith in Nature me ekstrakt te  kokosit organik. Përmban vitaminë E dhe glicerinë të marrë nga perimet.

I lirë nga ngjyrat dhe aromat artificiale
Pa Parabene ose SLES
Për flokë normalë dhe të thate

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam me Perberje Organike me Vaj Kokosi Faith in Nature 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *