Balsam me Perberje Organike Faith in Nature 400Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 708002401923 Categories: ,

Description

Balsami Faith In Nature’s Fragrance Free është hipoalergjik dhe nuk përmban aromë, vaj esencial dhe asnjë ngjyrë, duke e bërë atë gamën e tyre më të pastër ndonjëherë. Eshtë një balsam krejtësisht i thjeshtë dhe ushqyes që butësisht i kushtëzon flokët natyrshëm. I përshtatshëm pper të gjitha llojet e flokëve, formulimi i tyre neutral është ideal për ata me lëkurë të ndjeshme

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam me Perberje Organike Faith in Nature 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *