Balsam me Mjalte per Floket Tigi Catwalk 750Ml

L1,299.00

In stock

Compare
SKU: 615908427561 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Balsam Catwalk Tigi eshte nje balsam i perbere me Bollgur&Mjalte

-Eshte formuluar me mjalte akacie, proteina gruri dhe Vitamine E per te ndihmuar ne zbutjen e flokeve te thate dhe te demtuar

-U jep flokeve nje mbrojtje nga lageshtira, si dhe ofron butesi dhe shkelqim

Perdorimi: Mund ta perdorni sa here te deshironi kur lani floket duke e vendosur nga rrenja deri te maja. Shpelajini floket me uje te bollshem

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam me Mjalte per Floket Tigi Catwalk 750Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *