Balsam me Ekstrakte Glicerine dhe Vaj Kokosi Loreal 200 Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3474636506156 Categories: ,

Description

Karakteristikat:

-Per floke normale, te thate, te paushqyer

-Permban Glicerine dhe Vaj Kokosi

-Hidraton floket menjehere pa i demtuar ato

-Jep shkelqeimin e deshiruar

Perdorimi: Perhapeni ne menyre te barabarte ne floke te laguar. Mbajeni per 1-5 minuta dhe shpelani me uje te bollshem. Per nje rezultat me te mire perdorni Nutrifier Shampoo Loreal.

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam me Ekstrakte Glicerine dhe Vaj Kokosi Loreal 200 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *