Balsam me Caj Peme Faith in Nature 400Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 708002410727 Categories: ,

Description

Ky kondicioner aromatik i Pemës së Çajit nga Besimi në Natyrë përdor vajin e pemës së çajit të kombinuar me vajra portokalli dhe gëlqereje për aromat e tyre të freskëta delikate. Për shkak të cilësive natyrale të pemëve të çajit anti-bakteriale, antiseptike dhe antifungale, ai ka aftësinë për të pastruar flokët me vaj ose me probleme, duke hequr bakteret, duke luftuar efektet e yndyrës dhe ndotjes, si dhe është një imunomotimues i fuqishëm.

Rekomandohet për flokë normalë dhe të yndyrshëm

Kapaciteti: 400Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balsam me Caj Peme Faith in Nature 400Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *