AVEENO DAILY MOISTURISING LOTION 300ML

L1,000.00

Compare
SKU: 3574661285894 Categories: ,

Description

 

Locion hidratues i trupit Aveeno Daily, me një formulë të provuar klinikisht dhe absorbuese të shpejtë që bllokon lagështinë për të ndihmuar në mbrojtjen dhe ushqyerjen e lëkurës normale në të thatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVEENO DAILY MOISTURISING LOTION 300ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *