AVEENO DAILY MOISTURISING LOTION 200ML

L899.00

Compare
SKU: 3574660123425 Categories: ,

Description

Formuluar me bollgur koloidal prebiotik*, formula e tij e provuar klinikisht, me përthithje të shpejtë bllokon lagështinë për të ndihmuar në mbrojtjen dhe ushqyerjen e lëkurës normale në të thatë. Formula ruan mikrobiomën natyrale të lëkurës për një lëkurë më të shëndetshme dhe më elastike me një pengesë lagështie të përmirësuar nga përdorimi i parë. Ushqen lëkurën normale në të thatë klinikisht e provuar për të hidratuar për 24 orë. Me tërshërë koloidale prebiotike* pa aromë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVEENO DAILY MOISTURISING LOTION 200ML”

Your email address will not be published.