AVEENO DAILY MOISTURISING CREAMY OIL 300ML

L1,000.00

Compare
SKU: 3574660541298 Categories: ,

Description

Formula e vajit kremoz hidratues Aveeno ndihmon në trajtimin dhe parandalimin e shfaqjes së lëkurës së thatë. Ky krem ​​përmban tërshërë të bluar imët dhe vaj bajame të ëmbël që të dyja punojnë së bashku për të mbajtur një nivel natyral të lagështisë. Lëkura juaj do të ndihet dhe do të duket e butë dhe e shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVEENO DAILY MOISTURISING CREAMY OIL 300ML”

Your email address will not be published.