Autobus i Freedies Lamaze

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 796714271804 Categories: ,

Description

Duart e vogla mund të eksplorojnë dhe të zbulojnë si  dhe të mësojnë të kapin, butoni dhe zipin

Autobusi me ngjyra të buta ndihmon femijet te mesojne ngjyrat dhe si te ecin

Dritarja  e pasagjerit anësor ngrihet për të zbuluar një pasqyrë – dhe habia se kush është atje

Ana tjetër zbulon dy miq të fshehur

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autobus i Freedies Lamaze”

Your email address will not be published.