Arush & Batanije per Femije Blue Pajamas

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5035320610504 Category:

Description

Femija mund te fleje shume rehat me batanijen Blue Pajamas duke ju dukur sikur ka dhe nje arush kur fle

100% pambuk

Larje makinerish i përshtatshëm Pajamat e Ariut Polar kanë të gjitha shtypjet. Pajamat janë bërë nga pëlhura të shtypura të thurura në brinjë dhe kanë funde elastike të belit.  Lahet me lehtesi ne lavatrice   

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arush & Batanije per Femije Blue Pajamas”

Your email address will not be published.