Set Batanije & Arush per Femije Pink Pajamas

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5035320410500 Categories: ,

Description

Seti përbëhet nga një batanije e butë dhe një arush pelushi.

Ideale si një dhuratë lehonie por sigurisht edhe super argëtuese për ta sjellë në shtëpi për fëmijën tuaj

Ngjyra: Rozë

Gjinia: e vogël

Materiali: Poliester

Përmasat e batanijes: 75 x 90 cm

Gjatësia: 22 cm

Mosha: Nga 0 vjet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Batanije & Arush per Femije Pink Pajamas”

Your email address will not be published.