Arush Loder Mini Pip the Panda Tommee Tippee

L4,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415231062 Category:

Description

Foshnja ende ka nevojë për të dremitur dhe fjetur kur jeni jashtë dhe jeni duke lëvizur. Ky mini version i lezetshëm dhe i përkëdhelur i ndihmës sonë të gjumit është këtu për të ndihmuar  vogëlushin tuaj në karrigen e tyre, në makinë ose kudo tjetër kur të jeni jashtë. Ashtu si vëllai i saj i madh, ky version i dobishëm, i lëvizshëm i ndihmës sonë të gjumit të lehta dhe të shëndosha, përdor teknologjinë inteligjente CrySensor për të dëgjuar të qarat e foshnjës, pastaj luan zgjedhjen tuaj ose prej 3 ninullash të ndryshme ose 3 tingujve natyralë (zhurmë e bardhë, rrahje zemre, reshje shiu) për t’i qetësuar dhe zgjidhur ato. 

Tingujt dhe ninullat qetësues ndihmojnë për të  qetësuar beben gjatë lëvizjes. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arush Loder Mini Pip the Panda Tommee Tippee”

Your email address will not be published.