Arush Loder Mini Ollie Tommee Tippee

L4,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415231055 Category:

Description

Foshnja ende ka nevojë për të dremitur dhe fjetur kur jeni jashtë dhe jeni duke lëvizur. Ky mini version i lezetshëm dhe i përkëdhelur i ndihmës sonë të gjumit është këtu për të ndihmuar  vogëlushin tuaj në karrigen e tyre, në makinë ose kudo tjetër kur të jeni jashtë. Ashtu si vëllai i saj i madh, ky version i dobishëm, i lëvizshëm i ndihmës sonë të gjumit të lehta dhe të shëndosha, përdor teknologjinë inteligjente CrySensor për të dëgjuar të qarat e foshnjës, pastaj luan zgjedhjen tuaj ose prej 3 ninullash të ndryshme ose 3 tingujve natyralë (zhurmë e bardhë, rrahje zemre, reshje shiu) për t’i qetësuar dhe zgjidhur ato. Ju mund të rregulloni vëllimin e këtyre 6 tingujve qetësues për t’u siguruar që ato mund të dëgjohen nga fëmija kur jeni jashtë dhe me këtë mini ndihmës për gjumë. Ky karakter i lezetshëm dhe i përkëdhelur ngjitet lehtësisht në dorezën e karrocës suaj, duke ndryshuar çantën ose kudo tjetër që është i sigurt duke përdorur lakun prej pëlhure, kështu që nuk ka frikë se do t’i lini pas kur dilni jashtë. Nuk ka nevojë për bateri pasi kjo ndihmë qetësuese e gjumit rimbushet duke përdorur një plumb USB, kështu që është gjithmonë gati të këndosh të voglin tuaj për të pushuar kudo që mund të jeni.

Diapazoni i moshës: Lindja deri në 4 vjeç 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arush Loder Mini Ollie Tommee Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *