Arush Loder me Muzike Ollie the Owl Tommee Tippee

L5,500.00

In stock

Compare
SKU: 5055531049962 Category:

Description

Ollie Owl është një shoqëruese e lezetshme  e natës e cila do t’ju ndihmojë ju dhe foshnjën tuaj të bëni një gjumë të mirë. USB e rikarikueshme – aparati ynë për gjumë të lehta dhe të shëndosha tani mund të rimbushet me një plumb USB që nuk do të thotë të vazhdoni të zëvendësoni bateritë e shtrenjta, duke ju kursyer para!

Nëse foshnja qan, Ollie Owl do të përgjigjet duke luajtur 20 minuta tinguj qetësues për t’ju ndihmuar që fëmija juaj të vendoset përsëri në gjumë.

Ju mund të zgjidhni të vendosni Ollie Owl për të luajtur ndonjë nga 6 tingujt e shkëlqyeshëm qetësues natyral. Këta tinguj përfshijnë një rrahje zemre qetësuese, reshje shiu, zhurmë të bardhë ose ndonjë nga 3 ninullat. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arush Loder me Muzike Ollie the Owl Tommee Tippee”

Your email address will not be published. Required fields are marked *