Arush Loder me Muzike Pip the Panda Tommee Tippee

L5,500.00

In stock

Compare
SKU: 5055531059947 Category:

Description

Tommee Tippee Pip ndihmon foshnjat te flenë më mirë me një ndihmë gjumi të lehtë dhe të shëndoshë.

Pip Panda është një shoqërues i lezetshëm dhe i butë i natës, i cili do t’ju ndihmojë ju dhe foshnjën tuaj të bëni një gjumë të mirë. USB e rikarikueshme – aparati ynë për gjumë të lehta dhe të shëndosha tani mund të rimbushet me një plumb USB që nuk do të thotë të vazhdoni të zëvendësoni bateritë e shtrenjta, duke ju kursyer para! Nëse foshnja qan, Pip Panda do të përgjigjet duke luajtur 20 minuta tinguj qetësues për t’ju ndihmuar që fëmija juaj të vendoset përsëri në gjumë.

 Mund të zgjidhni të vendosni Pip Panda për të luajtur ndonjë nga 6 tingujt e shkëlqyeshëm qetësues natyral. Këta tinguj përfshijnë një rrahje zemre qetësuese, reshje shiu, zhurmë të bardhë ose ndonjë nga 3 ninullat. Ju jeni në kontroll dhe mund të vendosni dritën e zbehtë në formën e zemrës brenda barkut bennie ariu i cili ju lejon të ndryshoni shkëlqimin dhe automatikisht fiket pas 30 minutash për të kursyer energji

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arush Loder me Muzike Pip the Panda Tommee Tippee”

Your email address will not be published.