Arome per Rrobat me Lule Orkide Lenor 140Gr

L599.00

Out of stock

SKU: 8001090891242 Category:

Description

Golden Orchid Laundry siguron një aromë të fortë të freskët dhe mban të gjithë tekstilet tuaja të freskëta deri në 12 javë (brenda dollapit), kështu që rrobat tuaja janë gjithmonë gati për të veshur dhe nuhatur aromën tuaj të preferuar.

Kapaciteti: 140Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arome per Rrobat me Lule Orkide Lenor 140Gr”

Your email address will not be published.