Aromatizues per Trupin me 3 Aroma te Ndryshme Impluse 3Cp

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 8710522602393 Categories: ,

Description

Seti i dhuratave Përmban:

1 Impulse Tropical Beach 30ml:  Një përzierje me aromë e freskët me arrë kokosi dhe ekspres të guximshëm dhe një aluzion të patchulit për t’ju futur në një kthesë tropikale

1- Impulse Burnt Marshmallow 30ml : Një aromë komode me piper pikant rozë, marshmallow gushë, vanilje dhe kamoshi

1-Petal Purple Impuls moky Sky 30ml: Një aromë lulesh me jasemini dhe gardeni të bardhë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aromatizues per Trupin me 3 Aroma te Ndryshme Impluse 3Cp”

Your email address will not be published.