Aromatizues per Trupin Set Impulse 2Cp

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 8710522602294 Categories: , ,

Description

Seti i Dhuratave Impulse Wild & Spontane është një dhuratë e përsosur  që përmban Tropical Beach + Mjegull Trupi Espresso dhe Balsam aromash
Tropical Beach + Espresso Body Mist është një aromë e freskët me kokos, ekspres të guximshëm dhe një aluzion të patchouli për t’ju futur në një kthesë tropikale
Ky mjegull trupi vjen në një shishe të dobishme 150 ml, madhësia perfekte për tu futur në një thes për lëvizje
Tropical Beach + Balsam aromë Espresso me arrë kokosi – vendoseni në zonat e pulsit tuaj (pjesën e brendshme të kyçit të dorës dhe anën e qafës) për të nuhatur
Si balsami ashtu edhe mjegulla e trupit kanë një aromë të parezistueshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aromatizues per Trupin Set Impulse 2Cp”

Your email address will not be published.