Aromatizues per Pelena per Femije Tommee Tippee 100Ml

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415510419 Category:

Description

Neutralizon aromat e pelenave shpejt

Pastron shpejt aromat e pelenave nga ajri pa përdorur ndonjë aromë. 

Pa aromë miqësore me alergjinë – nuk ka nevojë të shqetësoheni për maskimin e aromave ose kimikateve të ashpra rreth foshnjës Menjëherë efektive – një spërkatje e shpejtë në ajër dhe ndryshimi i erërave janë zhdukur 500 spritzes për shishe

 Madhësia kompakte e bën këtë ideal të futet në çantën tuaj të ndërrimit kur jeni duke lëvizur

Kapaciteti: 100 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aromatizues per Pelena per Femije Tommee Tippee 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *