Alga Deti Kelp 400Mg 280 Tableta

L899.00

Tabletat e algave të detit Lifeplan janë bërë duke përdorur aga të egër Kelp të cilësisë më të mirë,e pasur me jod dhe kalcium

Jodi është një përbërës thelbësor i hormoneve tiroide që ndihmojnë në kontrollimin e shkallës metabolike të trupit.

Kalciumi është një mineral thelbësor i nevojshëm për mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm, funksionimin normal të muskujve dhe mpiksjen normale të gjakut.

Nuk permban sheqer, kripë, niseshte, gluten, maja , aromë sintetike apo ngjyra artificiale

Produkte  vegane.

 

Compare
SKU: 5019205000574 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alga Deti Kelp 400Mg 280 Tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *