Biskote Lotus 250Gr

L250.00

Out of stock

SKU: 5410126806069 Category:

Description

Përbërësit: Miell gruri, sheqer, vajra bimorë, vaj palme nga plantacione të qëndrueshme dhe të çertifikuara, vaj rapese, shurup sheqeri candi, pluhur trëndafili,karbonat acid natriumi, miell soje, kripë, kanellë

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskote Lotus 250Gr”

Your email address will not be published.