Bli Online

BIODERMA HYDRABIO H2O CLEANSING MAKE UP REMOVER 250ML

-50%

Original price was: 1999 L.Current price is: 999 L.

Availability:In stock

Original price was: 1999 L.Current price is: 999 L.

Availability:In stock

Add to cart
Buy Now
Product Origin: France SKU: 3401399694127 Categories: , , Tag:

Një pastrues revolucionar, hidratues intensiv i fytyrës
Formulë ultra e butë e përshtatshme për fytyrën dhe syte
Përmban një micelë që pastron tërësisht lëkurën dhe heq grimin nga fytyra dhe sytë
Formuluar me Kompleksin Biologjik të patentuar Aquagenium® për të stimuluar qelizat e lëkurës
Hidraton intensivisht shtresat e thella të lëkurës, duke mbajtur lagështinë në sipërfaqe
E lë lëkurën të butë, rrezatuese dhe komode
I përshtatshëm për lëkurë të dehidratuar dhe të ndjeshme
Nuk shkakton alergji apo akne

0