KUSH JEMI

NE JEMI PREMIUM FOOD.

Ushqimi është energjia, motori i trupit dhe trurit të të rriturve dhe fëmijëve. Prandaj duhet patur gjithmonë kujdes për produktet që blejmë.

 

Secili prej nesh kërkon më të mirën për familjen e tij, e mundohet gjithmonë që të konsumojë produkte të shëndetshme dhe shumë cilësore.

100%
Te Kenaqur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Kurse 20%
kur porosit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Transport i
Shpejt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

14-Dite
Kthim Produkti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Cfare bejm ne?

Objektivi i Baroneshës është që të orientojë klientët dhe ndjekësit e saj në një jetesë të shëndetshme si dhe cilësore.

Ky supermarket nuk garanton vetëm një shije të jashtëzakonshme, por mbi të gjitha një cilësi të pakrahasueshme me produktet e masës.

Misioni

Baronesha është gjithçka çfarë një person kërkon nga një supermarket në Shqipëri. Aty mund të gjeni produkte që gjenden në qendër të Parisit, Londrës apo Nju Jorkut.Ky supermarket ka brenda produktet e markave më të famshme dhe më cilësore në botë

Markat me te mira

Te Baronesha mund të gjeni produktet ekskluzive të saj, si: -Akullore "Ben & Jerry?s -Kafe Starbucks - Starbucks është një markë e klasit premium, -Blue Dragon, marka më e famshme e përgatitësve për sushi. -Betty Crocker, marka më e famshme për përgatitje ëmbëlsirash. -Mjalti Manuka prodhohet në Zelanden e Re nga nektari i pemes Manuka.

Client Says

Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et.

X
Add to cart