Tableta Kolagjeni Bioglan 60 Kapsula Xhelatinoze

L2,799.00

Ndërsa plakemi, prodhimi natyror i kolagjenit në lëkurën tonë ngadalësohet, duke zbuluar shenjat e para të dukshme të plakjesBioglan Beauty Collagen Effervescent siguron 1000mg kolagjen detar të hidrolizuar të zhytur lehtësisht, në një provë të shkëlqyeshme, format të përshtatshëm, për të ndihmuar në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve me pamje të shëndetshmeProduktet ushqimore qe konsumojme nuk mjaftojne per te patur nje dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshmeSuplementet shtese na ndihmijme qe te plotesijme mungesat tona.Mjafton nje kapsule xhelatinose me kollagjen Bioglan per te patur nje lekure te shendeteshme.

Compare
SKU: 5060216563930 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tableta Kolagjeni Bioglan 60 Kapsula Xhelatinoze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *