Tableta Kolagjeni Bioglan 20 Kapsula

L1,499.00

Ndërsa plakemi, prodhimi natyror i kolagjenit në lëkurën tonë ngadalësohet, duke zbuluar shenjat e para të dukshme të plakjesBioglan Beauty Collagen Effervescent siguron 1000mg kolagjen detar të hidrolizuar të zhytur lehtësisht, në një provë të shkëlqyeshme, format të përshtatshëm, për të ndihmuar në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve me pamje të shëndetshme

Produktet ushqimore qe konsumojme nuk mjaftojne per te patur nje dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshmeSuplementet shtese na ndihmijme qe te plotesijme mungesat tona.

Mjafton nje kapsule everveshente me kollagjen Bioglan per te patur nje lekure te shendeteshme.

Out of stock

SKU: 5060216563916 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tableta Kolagjeni Bioglan 20 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *