Pluhur Maca Naturya 300G

L1,499.00

E pasur me hekur e cila kontribuon në formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës, transportin normal të oksigjenit në trup dhe funksionimin normal të sistemit imunitar

Të lartë në kalium që kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor

Të lartë në kalium që kontribuon në funksionimin normal të muskujve

Peruanët kanë ngrënë Maca për mijëra vjet dhe reputacioni i saj dhe popullariteti i qëndrueshëm sot flasin vetë.

Provoni të shtoni pluhur maca në smoothie ose ta përfshini atë në recetat e pjekjes për të përfituar nga përmbajtja natyrore e mineraleve të kësaj “kulture të humbur të Incas”.I ngarkuar me tiamin, riboflavinë, vitaminë B6, kalcium dhe hekur.

Rritni nivelet e energjisë dhe rrisni qëndrueshmërinë

Ekipi Olimpik Britanik vlerëson profilin e ushqyesve të përkryer të ekuilibruar të macas

Out of stock

SKU: 5060238480017 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Maca Naturya 300G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *